Bono tapmine

Killing Bono | Killing Bono

Režissöör: Nick Hamm

Kui Neil McCormick 1976. aastal koolikaaslase ja sõbra Paul Hewsoniga konkureeriva bändi rajas ning kinnisideeks temast suurema populaaruse võitmise võttis, ei osanud ta ettegi kujutada, kui keerulise missiooni ta endale võttis. 11 aastat hiljem oli Hewson muutnud nime Bonoks ning U2 on saanud maailma populaarseimaks rokkbändiks. See lugu räägib aga mehest, kes selles, peamiselt enda peas peetud võitluses, kaotajaks jäi.

Film jälgib Neili ja tema noorema venna ponnistusi Briti armutul muusikaturul, kus neid kummitab tänavapostrite, teleuudiste ning Bono saadetud postkaartidena U2 edu vari. Miks nad üldse nii paljudele oma igavalt poliitiliste lugudega peale lähevad? 1980ndad peaksid ju ometi olema veidra esteetika ja eksperimenteerimiste, mitte surmtõsise staadioniroki aeg.

Üks on selge: vendade uus bänd Shook Up! saab koos püsida vaid juhul, kui Neili koolipõlve saladus vennale teatavaks ei saa. Või maffiapealik, kellele võlgu ollakse, neid maha ei lase... Liiga jabur, et mitte põhineda tõesti sündinud lool.

Filmi keel: Inglise Subtiitrid: VENE | EESTI

Reede 18.11.2011 19:00 Coca-Cola Plaza, saal 10
LISA OMA KAVVA
Neljap 24.11.2011 19:00 Coca-Cola Plaza, saal 10
LISA OMA KAVVA
Share |