17 tüdrukut

17 Girls

Prantsusmaa, 2011

Režissöör: Delphine Coulin, Muriel Coulin

Programm: Noortefilmid

5x Favela

5x Favela, Now by Ourselves

Brasiila, 2010

Režissöör: Cacau Amaral, Cadu Barcelos

Programm: Tänavakultuur

Armupallid

Cupid’s Balls

Norra, 2011

Režissöör: Kristoffer Metcalfe

Programm: Noortefilmid

August

August

Soome, 2011

Režissöör: Oskari Sipola

Programm: Noortefilmid

Aurelie päevik

Aurelie Laflammes’s Diary

Prantsusmaa, 2011

Režissöör: Christian Laurence

Programm: Noortefilmid

Bono tapmine

Killing Bono

Suurbritannia, 2011

Režissöör: Nick Hamm

Programm: Noortefilmid

David ja Kamal

David & Kamal

Iisrael, 2010

Režissöör: Kikuo Kawasaki

Programm: Lastefilmid

Hollandi tugevaim mees

The Strongest Man in Holland

Holland, 2010

Režissöör: Mark de Cloe

Programm: Lastefilmid

Iga päev on laupäev

Every Day is a Saturday

USA, 2009

Režissöör: Nick MartiniNick

Programm: Tänavakultuur

Ilus poiss

Beautiful Boy

USA, 2010

Režissöör: Shawn Ku

Programm: Noortefilmid

Judinad

Jitters

Island, 2010

Režissöör: Baldvin Zophoniasson

Programm: Noortefilmid

Kadunud Aafrikas

Lost in Africa

Taani, 2011

Režissöör: Vibeke Muasya

Programm: Noortefilmid

Kaleidoskoop

Kaleidoscope

USA, 2011

Režissöör: Alex Schiller, Tom Elliott ,Vincent Urban

Programm: Tänavakultuur

Kirsike

Cherry

USA, 2010

Režissöör: Jeffrey Fine

Programm: Noortefilmid

Kirsipomm

Cherrybomb

Suurbritannia, 2009

Režissöör: Lisa Barros D'Sa, Glenn Leyburn

Programm: Premia eriprogramm

Koht tähtede seas

Position Among The Stars

USA, 2010

Režissöör: Leonard Retel Helmrich

Programm: Premia eriprogramm

Lahingutüdrukud

Combat Girls

Saksamaa, 2011

Režissöör: David Wnendt

Programm: Noortefilmid

Liverpooli väravavahid

The Liverpool Goalie

Norra, 2011

Režissöör: Arild Andresen

Programm: Lastefilmid

Loomariik

Animal Kingdom

USA, 2010

Režissöör: David Michod

Programm: Noortefilmid

Lotte ja kuukivi saladus

Lotte ja kuukivi saladus

Eesti, 2011

Režissöör: Janno Põldma, Heiki Ernits

Programm: Lastefilmid

Lõvikuningas 3D

The Lion King 3D

USA, 1994

Režissöör: Roger Allers, Rob Minkoff

Programm: Lastefilmid

Luke ja Lucy: Texase korravalvurid

Luke and Lucy: The Texas Rangers

Belgia, 2010

Režissöör: Wim Bien, Mark Mertens

Programm: Lastefilmid

Ma igatsen sind

I Miss You

Rootsi, 2011

Režissöör: Andres Grönros

Programm: Noortefilmid

Mustkunstnikud

The Magicians

Holland, 2010

Režissöör: Joram Lürsen

Programm: Lastefilmid

Norman

Norman

USA, 2010

Režissöör: Jonathan Segal

Programm: Noortefilmid

Norra pojad

Sons of Norway

Norra, 2011

Režissöör: Jens Lien

Programm: Tänavakultuur

Oled sa seal?

R U There?

Holland/Prantsusmaa , 2010

Režissöör: David Verbeek

Programm: Noortefilmid

Paksukesed

Chubby Drums

Holland, 2011

Režissöör: Arne Toonen

Programm: Lastefilmid

Pilvelõhkuja

Skyscraper

Taani, 2011

Režissöör: Rune Schjott

Programm: Noortefilmid

Pingviinipoeg Lolo seiklused

Pingviinipoeg Lolo seiklused

Nõukogude Liit, 1988

Režissöör: Gennadiy Sokolskiy, Kenji Yoshida

Programm: Premia eriprogramm

Plaadipood

Sound it out

Suurbritannia, 2011

Režissöör: Jeanie Finaly

Programm: Tänavakultuur

Punane koer

Red Dog

Austraalia, 2011

Režissöör: Kriv Stenders

Programm: Lastefilmid

Revolver

Revolver

USA, 2010

Režissöör: Simon Dumont

Programm: Tänavakultuur

Romeos

Romeos

Saksamaa, 2011

Režissöör: Sabine Bernardi

Programm: Noortefilmid

Roosamanna monstrum

Lollipop Monster

Saksamaa, 2011

Režissöör: Ziska Riemann

Programm: Noortefilmid

Röst

Toast

USA, 2011

Režissöör: S.J. Clarkson

Programm: Premia eriprogramm

Rünnak rajoonile

Attack the Block

Suurbritannia, 2011

Režissöör: Joe Cornish

Programm: Noortefilmid

Salakiri

Secret Letter

Holland, 2010

Režissöör: Simone van Suddeldorp

Programm: Lastefilmid

Šokeeriv sinine

Shocking Blue

Holland, 2010

Režissöör: Mark de Cloe

Programm: Noortefilmid

Stardirada

The Runway

Iirimaa, 2010

Režissöör: Ian Power

Programm: Lastefilmid

Suur karu

The Great Bear

Taani, 2011

Režissöör: Esben Toft Jacobsen

Programm: Lastefilmid

Suurejooneline veidrus

The Grand Bizarre

USA, 2011

Režissöör: Bobby Brown

Programm: Tänavakultuur

Tabamatu õnn

Happiness Runs

USA, 2010

Režissöör: Adam Sherman

Programm: Noortefilmid

Tänavatants 3D

StreetDance 3D

USA, 2010

Režissöör: Max Giwa, Dania Pasquini

Programm: Tänavakultuur

Tee ära!

Go for It!

USA, 2011

Režissöör: Carmen Marron

Programm: Tänavakultuur

Teine P-tähega sõna

The Other F Word

USA, 2010

Režissöör: Andrea Blaugrund

Programm: Tänavakultuur

Tõeline armastus

Totally True Love

Norra, 2011

Režissöör: Anne Sewitsky

Programm: Lastefilmid

Videviku saaga: Koidukuma - Osa I

The Twilight Saga: Breaking Dawn I

USA, 2011

Režissöör: Bill Condon

Programm: Noortefilmid